Керівниць медзакладу з сумнівним бекграундом начальник Лисичанської МВА Шибіко звільнив і призначив нелегітимними розпорядженнями

Начальник Лисичанської міської війскової адміністрації Валерій Шибіко не оприлюдненними на сайті МВА розпорядженнями (що стивить під сумнів їх легітимніть) звільнив генеральну директорку КНП ЛМРЛО «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Світлану Голубцову і призначив Ірину Краюшкіну, які як місцеві депутатки відзначились сумнівним бекграундом. Повідомляє ZARAZ.INFO

8 вересня 2023 року на фейсбук сторінці КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» була опублікована наступна інформація:

«В 21 годину 20 хвилин 07.09.2023 року я отримала листа від відділу охорони здоров’я Лисичанської міської військової адміністрації о знятті мене з посади в.о. генерального директора.

Я дуже вдячна всім працівникам лікарні – лікарям, медичним сестрам та іншим працівникам. Ви були поруч у самий тяжкий час, коли не було нічого — ні обладнання, ні документів, ні бухгалтерського обліку. Ми разом відновили лікарню, разом готувались до деокупації.

Бажаю вам всім Перемоги та Миру, буду рада вас всіх зустріти в українському Лисичанську.

Завжди ваша Світлана Анатоліївна Голубцова«.

Скріншот з фейсбук сторінки КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

Разом з повідомленням Голубцової було оприлюднено розпорядження №154-к від 07.09.2023р. начальника Лисичанської МВА Валерія Шибіко «Про увільнення від виконання обов’язків генерального директора КНП ЛМРЛО «Лисичанська багатопрофільна лікарня»».

Звернемо увагу, що «не секретні» разпорядження систематично не оприлюднюються на сайті Лисичанської МВА, як вимагає законодавство, оскільки подібні документи не містять війскових чи інших секретних таємниць ( тому зацікавленим особам (в нашому випадку медпрацівникам) через суд такі розпорядження можна дуже легко визнати не дійсними!!! у т.ч. використовуючи цю публікацію). Тобто не оприлюдненні розпорядження мають ознаку не легітимності/не дійсності.

Скріншот з сайту Лисичанської МВА від 11.09.2023/ Розпорядження начальника відстутні

Далі до начальника Лисичанської МВА В. Шибіко лисичанські медпрацівники (24 підписи) звернулись наступним колективним зверненням:

«Начальнику Лисичанської міської військової адміністрації Валерію Шибіко.

Ми, колектив КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» ЛМР, сьогодні вранці, 8 вересня, вийшовши на роботу, дізнались, що вчора, 7 вересня Вами було увільнено від виконання обов’язків генерального директора Голубцову Світлану, та призначено на посаду генерального директора КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» ЛМР Краюшкіну Ірину Анатоліївну.

Колектив лікарні просить пояснити природу таких швидкоплинних рішень, та пояснити принцип обрання новопризначеного директора КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» ЛМР.

Новий директор не є жителем Лисичанської громади, ніколи не працював в ній, та не має уявлення про структуру ЛПЗ м. Лисичанська. Що значно ускладнить роботу по відновленню функціонування КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» ЛМР на території деокупованої Лисичанської територіальної громади.

Окрім того, викликає стурбованість, ігнорування думки медичного колектива КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» ЛМР, які є внутрішньо переміщеними особами з м. Лисичанська, головою військово-цивільної адміністрації якого ви є. 8 вересня 2023 року«.

В місцевих пабліках ця подія вже набуває певного розголосу. «Час пік» оприлюднив новинну інформацію, а телеграм-канал «Луганщина оперативна» опублікував своє бачення події разом з розпорядженням про призначення нової керевниці медзакладу Краюшкіної Ірини Анатоліївни.

Скріншоти з телеграм-каналу «Луганщина оперативна»

У Ірини Краюшкіной є сумнівний бекграунд, так екс-главлікар 2-ї міської лікарні Кам’янського, а статусі депутатв Кам’янської райради від партії «Бджола» за 2021 рік скупила у Кам’янському 6 земельних ділянок загальною вартістю 2 252 398 гривень (без ПДВ), детальніше читайте тут.

Фото з інтернет/ Ірина Краюшкіна в біографічній довідці

Світлана Голубцова також відзначилась з негативним бекграундом, як екс-депутат від нині забороненої партії «Опозиційний блок» і як одна з обвинувачених в незакінченому судовому розгляді за Кримінальним судочинством про «Неналежне виконання професійних обов’язків медичним чи фармацевтичним працівником» у справі 415/5196/16-к коли померла породілля Небрачная разом з дитиною. Про що ми писали неоднарозово раніше, наприклад: В Лисичанске за смерть роженицы и ребенка судят группу медиков, среди которых два депутата горсовета и руководитель здравоохранения .

Фото з архіву ЗАРАЗ.ІНФО/ Світлана Голубцова виступає, як депутат від фракції «Опозиційний блок»

На фейсбук сторінці КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» стосовно звільнення/призначення керівниць лікарні читачі написали багато коментарів, як «За» так і «Проти» Світлани Голоубцової.

Володимир Лисичанський

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *