У директора Сєвєродонецької лікарні Романа Водяника правоохоронці знайшли зброю і біля одного мільйона євро,- повідомляє ТК «Луганщина оперативна»

«За результатами обшуку , за місцем мешкання Водянніка правоохоронцями було вилучено  вогнепальну зброю і боєприпаси. Крім того, були знайдені гроші приблизно біля одного мільйона євро готівкою»,- повідомив телеграм-канал «Луганщина оперативна» (дивіться скріншот), інформація якого потребує додаткової перевірки/підверження, але зауважимо, що раніше повідомляєма інформація цього каналу стосовно чиновників Луганської області підтверджувалась і не один чиновник не подав до суду за недостовірну інформацію на засновників/редакторів цього каналу. Детальньше дивіться скріншот.

Згідно данних opendatabot.ua директором Комунального некомерційного підприємства «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ є Водяник Роман Валерійович.

Скріншот з телеграм-каналу «Луганщина оперативна» від 31.01.2024р.

Скріншот з телеграм-каналу «Луганщина оперативна» від 30.01.2024

Читайте і дивіться по темі: Репортаж з 2-х засіданнь суду по справі заступника начальника Сєвєродонецької МВА О. Кузьмінова (Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *