З підозрою на корупційний кеш в 1,5 млн грн УЖКГ Лисичанської МВЦА вже майже купило два китайских фургончика за 5,34 млн грн у підприємства, яке вже засвітилось серед розслідуваннь Бігус.Інфо

ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш”, яке засвітилось серед журналістких рослідуваннь відомих виданнь не імітуючи конкуренції може продати два автофургони за 5,34 млн грн УЖКГ Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області , якщо чиновники на днях приймуть рішення про закупівлю. В цій закупівлі є вагомі підстави для підозри на корупційний кеш для чиновників в 1,53 млн грн. Повідомляє ZARAZ.INFO

Керівництво Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області шляхом відкритих торгів оголосило на Прозорро 17 травня с терміном закінчення прийму прозицій у 8:00 25 травня 2023 року про прийом пропозицій товару “Вантажний автомобіль (промтоварний фургон), 2 штуки”, а саме китайської марки JAC N120 СБМ МДКЗ-39 за ціної 5,34 млн грн за два фургона, що по курсу НБУ (36,56 грн за 1 $) складає 146061 доларів США, або 73000 доларів за штук.

Посадова особу замовника, уповноваженого здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі зазначена в документації:  Олена Володимирівна Грицай, завідувач сектору закупівель +380505891973, +380954756345 [email protected].

Для яких потреб і чому саме два вантажних промтоварних фургонах закуповується для потреб Лисичаської территоріальної громади(?) в документації не указано.

Завчасно прописана в документації закупівлі організатора торгів марка потрібного автомобіля (а не тільки технічні характеристики), дуже обмежений період подачи пропозицій з 17 по 25 травня (сроком у 8 діб) і досить великий строк поставки товару до 31 серпня 2023 року дають підстави стверджувати, що закупівля завчасно прописана під «завчасно обумовлені: результат, автомобіль і учасника, який буде поставляти автомобіль».

Таке ствердження підверджується тим, що заявку з ціновою пропозицією подав тільки один учасник і з ціною не меншою, а як “вточь, вточь” у оголошенні закупівлі. Станом на кінцевий строк подачи заявок в 8:00 ранку 25 травня 2023 року заявку подало тільки ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш” з ціновою пропозицією в 5.3400.000 грн. Юридична ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш”: м. Київ, пр. Перемоги 68/1, оф. 62,. Фактична адреса: м. Бровари, вул. Січових Стрільців, 4. Директор: Гуйван Мирослав Михайлович.

Згідно даних Юконтол в минулому підприємство ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш” є фігурантом журналістких розслідувань: 1) Бігус.Інфо – “Дилери виробника комунальної техніки розіграли з “ручними” конкурентами тендерів на 400 мільйонів“; 2) Наші гроші.Запоріжжя “12 друзів Спецбудмашу“. А також згадується у публікаціях: Наші гроші – “На випадок погашення електрики Мінрегіон на півмільярда замовив вантажівок, генераторів і обладнання для очищення води на півмільярда” і “8,7 млрд минулого тижня: закупівлі в доларовому еквіваленті впали в три рази порівняно з довоєнними” і Харківського антикорупційного центруВ Ізюмі придбали екскаватор на 600 тисяч гривень дешевше, ніж у Дергачах“.

Увага – є підозра на корупцію! Редакція  ZARAZ.INFO звернулось до першого зустрінутого в інтернет підприємства “УКР ТРАК” для уточнення риночної ціни подібного автомобіля марки JAC N120 с заявленими в закупівельній документації характеристиками і з телефона -050-333-11-90 менеджер нам повідомив, що бортова модифікація вантажівки буде стоїти близько 48000 доларів, а промтоварний фургон- 52000 доларів. Якщо порівняти з закупочною ціною в 73000 доларів (по курсу НБУ) за яке забажало купити одное авто УЖКГ Лисичанської МВЦА, то в різниці закупки за два автомобіля корупційний кеш,або маржа може скласти близько 42 тисяч доларів, або близько 1,53 млн грн. До речі на дану марку JAC N120 вантажівки китайського виробника ни один сайт-підприємство не публікує орієнтовні ціни, на відміну від інших (наприклад євпропейських) марок виробників.

Скріншот документа/ пропозиції товару

Згідно даних Юконтол підприємство ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш” успішний учасник в державних закупівлях, так вже на початку 2023 року підприємство перемогло в закупівлях і тендерах на суму 103 млн бюджетних коштів (дивіться нижче інфографіку).

Інфографіка Юконтрол

Читайте: Автомобіль за 2 млн грн забажало купити керівництво Сєвєродонецької райдержадміністрації, коли в районі закривають школи з подібним річним бюджетом

Як чиновники Лисичанської ВА купівлею буржуйок вирішили перевершити мультіплікаційного героя (ВІДЕО)

Тест для сифілісу і Екшн-камера, або на що забажали чиновники з Лисичанська витрати 70 млн грн у жовтні/листопаді 2022

УЖКГ Лисичанської міської ВЦА провела тендер по закупівлі 35 біотуалетів на «приблизно 500 відвідувань» за 802 тисячи грн з поставкою в село Дніпропетровської області