Жінки на сході України отримають можливості для розвитку власного бізнесу

Короткострокові тематичні тренінги для жінок, які вже мають власний бізнес

Український Жіночий Фонд спільно с ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» оголошує набір на тематичні одноденні тренінги для жінок-підприємниць у Луганській області.

Кого ми запрошуємо?

Жінок-підприємниць, віком від 18 років, які мешкають на території Луганської області та мають власний бізнес і хотіли б його зробити більш успішним, а також отримати актуальну інформацію та практичні поради.

🔊 Обов’язкова умова — наявність повного курсу вакцинації (зелений сертифікат).

Тривалість одного тренінгу 4 години в офлайн форматі (кількість місць обмежена), які поєднують теорію і практику. Зацікавлені бізнес-леді можуть обрати 5 найбільш цікавих для них тем і відвідати декілька тренінгів різної тематики.

Теми тренінгів:

  1. Податкова звітність. Електронна звітність. Нормативно-правова база та вимоги податкової до ведення господарської діяльності онлайн.  Робота з РРО. Вибір касового апарату для роздрібної точки.
  2. Маркетинг в мережах. Детальний розбір інстаграм: просування реклами, залучення покупців, аналіз.
  3. Написання та складання бізнес планів. Розбір практичних кейсів бізнес планів.
  4. Критичне мислення: як застосовувати його в бізнесі. Інструменти розвитку критичного мислення.
  5. Маркетинг. Розвиток і пошук нових ніш в своєму бізнесі.

Всі зареєстровані будуть заздалегідь проінформовані про точні дати проведення тренінгів.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/8sptCeuuyPc4queq6

Надалі випускниці тренінгів зможуть долучитись до інших запланованих в проекті інформаційних та мотиваційних заходів, тематичних тренінгів, скористатись іншими можливостями для обміну досвідом через соціальні мережі, а також стати клієнтами регіональних Центрів підтримки жіночого бізнесу.

Додаткова інформація за телефоном +38 (050) 5557830,

координаторка проекту в Луганській області Олена Дубровіна.

«Економічні можливості для жінок Східної України. Другий етап» реалізовує Український жіночий фонд (УЖФ) у Донецькій, Луганській областях, а також в трьох районах Запорізької області завдяки підтримці Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Короткострокові тренінги проводитимуться на базі Центру підтримки жіночого бізнесу у місті Сєвєродонецьк, а також в містах Краматорськ, Маріуполь.

Ознайомитись з успішними історіями жінок-підприємиць – випускницями подібних бізнес-тренінгів можна на сайті Українського Жіночого Фонду за посиланням https://uwf.org.ua/Category/stories/

Реалізація проекту «Економічні можливості для жінок Східної України. Другий етап» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю УЖФ і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.