Чиновники Попаснянської лікарні максимально скоротивши термін тендеру хочуть придбати миючу машину для ендоскопів за максимальною ціною за 1 млн грн. Аналоги можна купити в 2- 3 раза дешевше

Чиновники КНП «Попаснянської міської багатопрофільної лікарні» максимально скоротивши термін тендеру хочуть придбати миючу машину для ендоскопів за максимальною ціною за майже 1 млн грн., при тому що аналоги можна купити в 2- 3 раза дешевше. Повідомляє ZARAZ.INFO

Очолюіване в.о. директора Олегом Вікторовичем Івасенко Комунальне некомерційне підприємство «Попаснянської міської багатопрофільної лікарні» на сайті Прозоро повідомило про намір укласти договір про закупівлю «Обладнання для миття та дезінфекції ендоскопів» за майже 1 млн грн (999800 грн).

Термін подачи заявок для учасників торгів максимально скорочений організаторами тендеру з 10 по 18 жовтня 2023р. (8 діб, а не 30 діб), при тому що, строк поставки товару «НЕ ПРИСКОРЕНИЙ» і вказаний до 31 грудня 2023р. Що вказує, що товар терміново НЕ потрібний для потреб лікарні і на певні корупційні ознаки для часового обмеження подачи документів іншими учасниками торгів, а торги відбуваються під певного «завчасно обранного учасника».

В «Обгрунтуваннях технічних та якісних характеристик закупівлі устаткування, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі» вказано що: «Товар закуповується з метою проведення миття та дезінфекції гнучких ендоскопів після використання. Очікувана вартість Товару становить 1 000 000,00 грн. з ПДВ«.

«В результаті розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції ФОП Короленко Ігор
Вікторович на відповідність, вимогам встановленим умовами тендерної документації було
підтверджено відповідність тендерної пропозиції ФОП Короленко Ігор Вікторович…. Ціна пропозиції — 999 800,00 UAH з ПДВ
«, — читаємо в Протоколі №4 розгляду тендерних пропозицій від 20.10.2023р. Тобто в результаті цієї закупівлі економія для бюджету лікарні складе всього 200 грн.

В умовах закупівлі не вказано який саме «Товар закуповується з метою проведення миття та дезінфекції гнучких ендоскопів після використання«- ні виробник, ні модель, ні серія. Тобто виходить, що покупця задовольнив би любий товар відповідаючий цій вимозі і менший за вартістю 1 млн. грн? Але із-за корткого терміну проведення тендеру конкурентних заявок не відбулось і торги пройшли з одним учасником ФОП І.В. Короленко з ціновою пропозицією на 200 грн менше від стартової ціни, який запропонував автоматичну мийно-дезінфікуючу машина для гнучких ендоскопів турецького виробника Detro Wash в одному із максимальних варіантів виконання 8003 за ціною 999 800 грн з ПДВ.

В інтернет можна знайти багато пропозицій продажу машин автоматично мийних-дезінфікуючи для гнучких ендоскопів і від різних виробників вартістю від 270 000 грн. Наприклад машини корейського виробника «Еndo clean». Найбільш популярна модель серед покупців (лікарень) «Endo Clean 1000» продається за 273 600 грн і має також прінтер, як турецький аналог за майже 1 млн грн. А «Еndo clean 2000» також може мити одначасно два ендоскопа, але в два раза дешевше від закуповоємої «Detro Wash 8003″ попаснянськими медичними чиновниками. Тобто чиновники могли оголосити тенедер про закупівлю з меншою ціною і придбати товар за «найбільш економічно вигідною» ціною, але не відомо чому вони це не зробили (редакція надасть їм змогу це зробити при їх зверненні).

Додамо, що посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: заступник директора з економічних питань КНП «Попаснянської міської багатопрофільної лікарні» Закосаренко Олена Вікторівна, телефон: 093-865-50-26, e-mail: [email protected].

Підписуйтесь на сторінку «ZARAZ.INFO» у Facebook , Ютуб і Телеграм, щоб нічого не пропустити.

***

DONATE

Підтримайте незалежну журналістську діяльність і розслідування редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *