Чоловік начальниці Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВА Шведової у 2022р. став начальником Рубіжанської лікарні, і сім’я «здоїла» бюджет на майже 3 млн зарплатні в 2023р. в трьох установах!

Згідно декларацій чоловік начальниці Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Світлани Олегівни ШведовоїДмитро Олександрович Шведов у 2022 році, який до цього у своїй професійній діяльності не мав відношення до медицини «дивним чином за збігом обставин» працевлаштувався на посаду без оголошення конкурсу- виконуючим обов’язки директора Комунального некомерційного підприємства «РУБІЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» Рубіжанської міськради Луганської області і на цьому підприємстві в 2023 році отримав заробітну плату за основним місцем роботи у сумі 1329079 грн, або 110756 грн на місяць, а в 2022 році отримав 829435 грн.

Сама начальница Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВА Світлана Шведова в 2023 році отримала заробітну плату у сумі 1109545 грн, а в 2022р. у сумі 941827 грн. Тобто «медицинсько-чиновничцька» сім’я в 2023 році отримала разом майже 2,5 млн грн (що вистачить наприклад на квартиру в Києві), і це невраховуючи що подружжя не цурались грошових виплат від профспілки у сумі від 200 грн і більше, а також пані Світлана отримала «Заробітну платаза сумісництвом» у сумі 230325 грн в КНЗ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ», що разом складає 2,67 млн грн!!! Тобто подружжя Шведових перефразовуючи, заяву пані Верещук «адаптувались за два роки» і примудрилось «доїти» бюджет в 2023р. майже на 3 млн грн собі на зарплати у трьох бюджетних установах!!!

І це не все, ми всі знаємо що «РУБІЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» умовно тільки відновлює свою роботу і працює в неефективному режимі корисної дії, Так Рубіжанська міська війскова адміністрація в фейсбук написала, що «Рубіжанська центральна міська лікарня» у Харкові з 1 по 21 лютого 2024 року провели 695 прийомів. Тобто, якщо перерахувати- то в середньому виходить 992(1000) приймів пацєнтів на місяць. В.о. директора КНП «РУБІЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» Дмитро Шведов отримував в 2023 р. в середньому 110756 грн на місяць. І якщо поділити суму зарплати (110 тисяч) Шведова на кількість прийомів (1000) — виходить, що в кожному прийомі пацієнта «сидить» 110 грн нарахування на зарплату тільки одного чиновника! І тепер замислитесь над коефіцієнтом корисної дії адміністрацій релакованих медичних закладів.

Фото-скрін з відео фейсбук сторінки Рубіжанської МВА/ Дмитро Шведов в.о. директора КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» поруч з головою ЛуганськоЇ ОДА А. Лисогором на одному їз заходів

Про трудову біографію і не тільки Дмитра Шведова

Нагадаємо нашим читачам трохи про трудову біографію і не тільки Дмитра Шведова.

Згідно декларації в 2022 році Дмитро Шведов ще встиг отримати трохи «Заробітної плата за основним місцем роботи» в сумі 6500 грн в ТОВ «Юміл», а в 2021 році він отримав на цьому підприємстві, як керівник «мінімальну» заробітну плату у сумі 72602 грн, або в середньому 6050 грн на місяць.

В 2019 році ТОВ «Юміл» і його директор Дмитро Шведов засвітились в скандальній публікації «Комунальники віддали 5 мільйонів фірмі екс-директора з оточення екс-секретаря міськради» редакції «Наші гроші» по матеріалам видання «Прав-да»:

«У 2018-2019 рр. комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервис» тричі замовляло ТОВ «Юміл» газ-метан для заправки автотранспорту на загальну суму 4,99 млн грн. Про це йдеться в матеріалі видання «Прав-да».

Директором ТОВ «Юміл» є Дмитро Шведов – чоловік начальника управління охорони здоров’я міста Сєвєродонецька, чия мати Ольга Мартиненко є депутатом Сєвєродонецької міськради від «Опозиційного блоку».

Чоловік Ольги Мартиненко Олег Мартиненко входить до наглядової ради комунальних підприємств Сєвєродонецька.

Брат Олега Мартиненка Віталій є бізнес-партнером впливового депутата Сєвєродонецькрої міської ради від «Опозиційного блоку» Ігоря Буткова, який до 2018 року був секретарем міськради. Віталій Мартиненко – співзасновник ТОВ «Спецпроект», другим співзасновником якого є місцевий благодійний фонд «Григорія сковороди» сприяння розвитку освіти та підтримки молоді. Засновниками фонду є сім’я Буткових – сини Олег та Максим, мати Валентина та дружина Олена, яка теж є депутатом Сєвєродонецької міськради від Оппоблоку.

Від «Наших грошей»:

«Сєвєродонецьккомунсервис» у двох випадках з трьох уклав з ТОВ «Юміл» угоди про постачання газу-метану (за 2,80 млн грн. та за 1,99 млн грн.) за переговорною процедурою, оскільки двічі було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Ще один підряд на 199,9 тис грн. комунальники віддали фірмі без конкуренції.

Власником ТОВ «Юміл» є Ігор Князь, який у 2017 році був директором КП «Сєвєродонецьккомунсервис». Ігор Князь також є серед засновників благодійного фонду «Григорія сковороди» разом з сім’єю Буткова.

Раніше прокуратура відкривала кримінальну справу проти секретаря Сєвєродонецької міськради Буткова, який не вніс до декларації інформацію про інвестиції на понад 3 млн грн.

«Наші гроші» відразу після скандального обрання секретаря Сєвєродонецької міськради в січні 2016 року повідомили, що Бутков володів щонайменше 19 кампаніями, частина з яких зареєстрована в окупованому Криму. Власне через неможливість обіймати посаду секретаря і займатись бізнесом, його було звільнено з посади розпорядженням міського голови Валентина Казакова. Але восени 2016 року Бутков рішенням суду поновився на посаді секретаря міськради.

З Ігорем Бутковим пов’язано чимало корупційних скандалів у Сєвєродонецьку. Як наприклад, раптове укладання договору на постачання теплової енергії з компанією бізнес-партнера секретаря міськради Віктора Пилипенка. Крім того, було відкрито кримінальну справу за «розпил» бюджетних коштів через фірми, пов’язані з Бутковим».»

В публікації «Рубіжанська лікарня купила кросовер під виглядом санітарного авто» від 18.07.2022 редакції ЗАРАЗ.ІНФО ми писали :

«Зверномо увагу, що документ від імені лікарні підписав в.о. директора Дмитро Олександрович Шведов, дуже ймовірно повязаний з відомим місцевим «олігархом» з Сєвєродонецька Ігорем Бутковим. Так, на ініціали Дмитро Олександрович Шведов в Луганській області у якості керівника зареєстровано ще два комерційних підприємства: ТОВ «Юміл» (засновник Ю.М. Князь) і ТОВ «Лисичанській завод ЗБВ» (кінцевий беніфіціар О. І. Бутков- син відомого місцевого «олігарха» І. Буткова з Сєвєродонецька).

Читайте:  Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністрації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *