Лисичанська МВА рекламує житло для 400 ВПО у Києві і запрошує їх для заселення (Відео)

Лисичанська міська військова адміністрація та Український державний університет ім. Михайла Драгоманова підписали меморандум про співпрацю, спрямований на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Згідно з домовленістю, тимчасове житло буде надано в одному з гуртожитків університету. Блочна система гуртожитку може розмістити до 400 осіб, з яких 170 вже заселилися.

У гуртожитку створені комфортні умови для проживання: кімнати розраховані на двох, трьох або чотирьох осіб, а кожен блок містить кухню, душову кімнату та вбиральню. На першому поверсі гуртожитку є кімната для прання, кабінет медичної допомоги та актова зала, де надається психологічна, соціальна та юридична допомога. Крім того, на території гуртожитку облаштована зона для відпочинку, спортивний майданчик і мальовниче озеро.

Усіх бажаючих заселитися закликають не зволікати та обрати свою кімнату. За додатковою інформацією та з питань заселення можна звертатися за телефонами: +38 099 490 0225 та +38 050 259 4267.

Адреса гуртожитку: місто Київ, вулиця Левка Лук’яненка, 2, неподалік станції метро Оболонь.

Нагадаємо наші публікації по темі “Лисичанська МВА”: Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею “Дружби” наражають їх на небезпеку (Відео)

 Програма «Тимчасова оселя» на 2022-2023 роки Лисичанської МВА виявилася дулею за 35 млн грн для переселенців

“Створили ГЕТТО”,- заявила Лисичанським чиновникам представниця Омбудсмена (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *