Президент Ірану Раїсі повертався назад після візиту до Азербайджану в одному з трьох гелікоптерів і зазнав аварії. Тривають пошуки

Президент Ірану Раїсі повертався назад після візиту до Азербайджану в одному з трьох гелікоптерів і зазнав аварії.

Один із наближених президента Ірану вийшов на зв’язок через супутниковий зв’язок.

Рятувальникам поки що не вдається дістатися місця аварії. Близько 40 пошукових груп продовжили роботу вночі.

За повідомленнями, аварія сталася в горах провінції Східний Азербайджан (адміністративний центр – Тебріз), неподалік міста Джульфа, розташованого на кордоні з Автономною Республікою Азербайджану Нахічеванської, приблизно в 600 кілометрах на північний захід від Тегерана.

Військові прямують до місця аварії.

За словами командувача Корпусом вартових ісламської революції в провінції Східний Азербайджан, де стався інцидент, було отримано сигнал з гелікоптера та мобільного телефону одного з членів екіпажу.

Сильний холод і туман можуть перешкодити рятувальникам, альпіністам та співробітникам “Червоного півмісяця” дістатися місця аварії, повідомили раніше іранські ЗМІ.

Раїсі був у візиті в Азербайджані, де він зустрівся з президентом Ільхамом Алієвим, щоб разом з ним відкрити греблю Гиз-Каласи. Це третя за рахунком гребля, збудована двома країнами на річці Арас. Як пише IRNA, серед пасажирів цього вертольота, окрім президента, були аятола аль-Хашем, імам Джума-Тебриза, міністр закордонних справ Хосейн Амір-Абдоллахян, губернатор Східного Азербайджану Малік Рахматі та ще кілька людей.

 Два гелікоптера з чиновниками та міністрами благополучно дісталися місця призначення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *