Сенатор Грем запропонував “передавати Україні допомогу у кредит чи рахунок корисних копалин” яких на 10-12 трильйонів доларів

Українці “сидять на 10-12 трильйонах доларів критично важливих корисних копалин”, заявив американський сенатор Ліндсі Грем (Республіканська партія).

“Вони могли б бути найбагатшою країною в Європі. Я не хочу віддавати ці гроші та ці активи Путіну, щоб він поділився з Китаєм. Якщо ми допоможемо Україні зараз, вона може стати найкращим бізнес-партнером, про якого ми тільки могли мріяти. І ці гроші можуть бути використані Україною та Америкою”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше Грем запропонував передавати Україні допомогу у кредит чи рахунок корисних копалин. Також він називав війну в Україні “хорошою інвестицією” для Америки.

Як пише Washington Post , Україна потенційно дуже багата країна з літію та РЗМ.

«У східній частині України (Запоріжжя, Херсон, Дніпро) є великі родовища з гафнію, ніобію, танталу, берилію, цирконію та ін. Вони могли б забезпечувати до 35% їхнього світового виробництва, що забезпечило б незалежність ЄС та США від постачання з Китаю ».

На Китай зараз припадає до 70-80% світового видобутку та обробки РЗМ.

Високотехнологічні галузі всього світу залежать від Китаю.

“Загалом ЄС і США мають за що поборотися в Україні”, – пише Толкователь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *