Суд підтримав позицію прокуратури щодо повернення у комунальну власність будівлі Льодового палацу спорту в Сєвєродонецьку

 

Суд підтримав позицію прокуратури щодо повернення у комунальну власність будівлі Льодового палацу спорту в Сєвєродонецьку

 

Восьмого січня 2019 року Східний апеляційний господарський суд підтвердив обґрунтованість доводів прокурора та залишив без змін рішення господарського суду Луганської області, яке оскаржувалось відповідачем. Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Нагадаємо, у липні 2018 року судом першої інстанції повністю задоволено позов Сєвєродонецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства молоді та спорту України до Сєвєродонецької міської ради Луганської області та Публічного акціонерного товариства «РВС Банк»  про визнання недійсним окремих пунктів рішення міської ради та договору іпотеки на будівлю Льодового палацу спорту, укладеного між комерційним банком та міською радою.

Як результат – вжиті заходи представницького характеру сприяли забезпеченню прав територіальної громади міста Сєвєродонецька на будівлю Льодового палацу спорту вартістю понад 10 млн грн. Вказане рішення суду апеляційної інстанції виступає підґрунтям до реального повернення спортивної споруди у комунальну власність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.