В Полтаві ГО “ВПО України” роздає переселенцям гумдопомогу за підтримки народних депутатів. Відео

В місті Полтаві 8 лютого вимушеним переселенцям, біженцям від війни волонтери Громадської організації “ВПО України” роздавали чергову партію гуманітарної допомоги за ініціативи і підтримки народних депутатів Максима Ткаченко, Руслана Горбенко і Сергія Козиря. Повідомляє ZARAZ.INFO.

Сьогодні допомогаємо землякам і не тільки луганчанам, тут переселенці з Херсонської, Донецької, Запоріжської та інших областей.Ми постійно кажемо на усіх зустрічах, що для нас усі переселенці, усі люди однакові. Ми на початку другої хвилі бойових дій, на прикінці лютого, на початку березня допомогали нашим людям луганчанам, тому що в нас благодійний фонд “За Луганщину”. Зараз ми працюємо вже, як громадська організація “ВПО України”. Усі переселенці наші близькі, тому допомогаємо усім. Полтава, сьогодні вітаємо вас”,- розповів народний депутат Максим Ткаченко.

Я переселенка з міста Бахмута. Мешкала на вулиці Патрісам Лумумби. Нажаль дома в мене вже немає. Тут мене приютила Полтава, мені це місто подобається. Дуже гарні, відгукливі люди. Спасибі велике за допомогу”, – розказала переселенка з Бахмута.

Хочу висловити свою вдячність, дуже необхідна допомога, отримую від них вже не вперше. Все необхідне, продукти харчування, гігієна. Дуже їм вдячна за допомогу, що в такий тяжкий час, вони допомогають, нам переселенцям. Дуже вдячні всім, хто до цього причетний”,- наголосила преселенка Олена з міста Чугуєва Харьківської області.

Фото ZARAZ.INFO/ Гуманітарний набір, який видався ГО “ВПО України” в місті Полтава для дорослих переселенців

Максим Ткаченко також розповів, що вони, як народні депутати зараз також приїхали в рамках роботи Тимчасової слідчої комісії і в Полтавській обласної адміністрації виришують питання гуманітарної допомоги: “Зараз нам каже Полтавська обласна адміністрація, там ми запросили міського голову і правоохоронні органи. І задаємо всі питання прямо і конкретно. Де допомога? Чому заїхало на територію України більше мільона тон допомоги, а до Полтавської області доїхало всього пять тисяч тон?”. (Дивиться відео).

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ Humanitarian aid to refugees in Poltava. Яка гумдопомога надавалась переселенцям в Полтаві 08.02 ?