3 листопада в Сєвєродонецьку форум «Як дізнатися все про свого депутата»

opora

ЗАХІД ПЕРЕНОСИТЬСЯ З 2-ГО НА 3 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ. ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА НЕТОЧНІСТЬ

Інформаційний форум «Як місцеві активісти можуть використовувати інструменти парламентського моніторингу: як дізнатися все про свого депутата» у м. Сєвєродонецьк

 

3 листопада 2016 року о 12:00 у конференц – залі Кризовогомедіа центру “Сіверський Донець” (м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний 54), відбудеться  інформаційний форум на тему «Як місцеві активісти можуть використовувати інструменти парламентського моніторингу: як дізнатися все про свого депутата» присвячений презентації  Інструментів для аналізу роботи парламенту, народних депутатів, парламентських комітетів та партій.

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про Портал для аналізу голосувань народних депутатів та фракцій Вони голосують для тебе, можливості та сервіси сайту ОПОРИ РАДА, пошуки по стенограмам парламенту і комітетів та інші інструменти парламентського моніторингу. Такі інструменти дозволяють отримати набагато більше інформації про результати роботи депутатів, ніж містять їхні офіційні сторінки на сайті Верховної Ради, а також допомагають здійснювати власний аналіз за власними критеріями та потребами.

До участі запрошуються представники журналістської та студентської спільноти, громадські активісти, а також усі, хто цікавиться політичним аналізом.

Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА у рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

 

За коментарями звертайтеся:

Олексій Кормілецький +38(050)-275-28-08

Максим Данильченко +38(099)-064-96-54

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *