Гайдай піариться на загиблому воїні-вчителі Вікторі Шулікі, а на його ставленика Ханатова скаржиться вдова за приниження

Екс-очільник Луганської області Сергій Гайдай продовжуючи стрімко втрачати читачцьку аудіторію на своєму телеграм-каналі створює різні інформаційні привіди, щоб це падіння зменшити. 1 жовтня вітаючи вчителів з нагоди їх професійного свята, Гайдай згадав загиблиго на фронті Віктора Григоровича Шуліка — директора Попаснянського ліцею, при цьому якось забув про його жінку-вдову, теж вчительку… Яка до речі в фейсбук висловила подяку Гайдаю за згадку про її загиблого чоловіка.

Скріншот з телеграм каналу Сергія Гайдая з виправленим текстом

«Тим часом до редакції ZARAZ.INFO звертається вдова Віктора Шуліка, вчителька історії Попасняського ліцію №20- Валентина Шулік. В цьому зверненні вдова скаржиться на начальника Попаснянської міської війскової адміністрації Миколу Ханатова (дивіться виділено у тексті нижче), якого до речі узгоджував і лобіював на цю посаду екс-очільник Луганської ОДА/ОВА Сергій Гайдай (з подачи голови Сєвєродонецької РДА Романа Власенко), і на спільних заходах вони фотографувались поруч (дивіться фото).

Сергій Гайдай і Микола Ханатов стоять поруч серед луганської делегації чиновників під час «святково-робочого» візиту 23-24 серпня 2022 року до Львовської області

«Що у вас на думці? Питає фейсбук. Вчора була запрошена до нагородження до Хабу нашої Попаснянської громади Луганської області у м.Харкові до Дня вчителя. Була здивована, що нагородження проводиться тільки для мене 29 вересня. А основний захід щодо нагородження вчителів Попаснянської громади буде проводитися 6 жовтня і на цей захід приїдуть мої колеги з усієї території України. Так організовані заходи в нашій громаді під керівництвом нашого ,,дорогого» пана Миколи Ханатова, який на мою думку, не бачить нагородження мене подякою МОН України на спільному заході. Тому вказав для мене особисто таємно провести за тиждень раніше, так назване, вручення Подяки. Це особисте відношення нашого ПАНА до мене та моєї родини і шанування з боку нашої місцевої влади, в особі ПАНА, родини загиблого захисника України та його синів, які захищають Україну. Але то таке…Це є вихованість та результат призначення таких «горе» керівників, коли, навіть, особисте диктує головне в управлінні…Планую відвідати захід і 6 жовтня та подивитися офіційне нагородження…Але я не про це… Вітаю колег-педагогів зі святом! Бажаю вам гідної поваги, любові та нових здобутків! Найбільше наше досягнення — ДІТИ! Виховуйте гідних громадян нашої країни! Дякую нашим ЗСУ за можливість жити і працювати! Велика шана та пам’ять загиблим захисникам України.», — написала в зверненні до редакції Валентина Шулік.

Цей самий текст Валентина Шулік розміщує на своїй сторінці в фейсбук разом з подякою від міністерства освіти і науки України.

Скріншот з сторінки в фейсбук Валентини Шулік

Вручали подяку Валентині Шулік 29 вересня 2023р. попаснянські чиновники(ці) О. Лагутіна та Е. Гаврашенко у кімнаті видачі гуманітарної допомоги у хабі м. Харків. Сама Валентина Шулік зараз мешкає в Харькові, тому для неї без проблем прийти на урочисті заходи в цьому місті.

Звернемо увагу, що на бланку подякі відсутня дата, але є підпис міністра освіти Сергія Шкарлета, який з березня 2023 року вже перестав бути міністром! І тому виникає питання: коли була підписана подяка і чому її вручили з таким великим запізненням в мінімум 7 місяців?

Скріншот подяки врученої В. Шулік 29 вересня 2023р. за підписом міністра освіти С. Шкарлета, який звільнився з цієї посади в березні 2023р.

Журналісти редакції ЗАРАЗ.ІНФО поспілкувались з деякими вчителями з міста Попасної і вони відповіли, що не знають кого з вчителів і за яким принципом відбірковості запросили на урочистий захід з приводу Дня вчителя 6 жовтня. Також вчителі ставлять питання попаснянським можновладцям: чому захід відбувається вже після Дня вчителя, а не до його дати, як це було завжди?

Редакція ZARAZ.INFO до питаннь вчителів додає наступні питання: 1) Чому захід проводять в робочий день і в 11:00 годин — а хто дітей в цей час буде вчити? 2) За який кошт на захід поїдуть вчителі з різних регіонів країни? 3) Чому захід не провести в режімі онлайн, коли в педагогічному середовищі зараз не має проблеми з ЗУМ-конференціями? 4) Як себе будуть відчувати вчителі, які інкогніто і вибірково запрошені по непрозорому принципу відбору на урочистий захід і як ставиться будуть до них після цього їх колеги?

P.S. Редакція готова надати інформаційну площину для чиновників Попаснянської міської війскової адміністрації для коментарів по цій публікації і відповідей на заданні питання вчителів і редакції, а також для вчителів. Редакція не зверталася за коментарями до чиновників Попаснянської МВА оскільки вони не відповіли на попередній інформаційний запит нашої редакції про заробітні плати.

Читайте:

Якщо ворог не добив- стосовно біженців з Попасної морально довершити справу намагається «Ханатов і К»

Сто днів бездіяльності на антикорупційно-кадровому фронті голови Луганської ОДА Артема Лисогора

Перше місце по кількості корупціонерів на 10.000 населення посіла Луганська область, що в 2-4 рази вище від інших областей 06.09.2023

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *