“Ви правда вірите, що рішення про міжнародні поставки зброї залежать від міністра, неспроможного організувати закупку картоплі і капусти?”- Шабунін

“На графіках ви бачите різницю між закупівельними цінами Міноборони і реальним ринком. Дані оприлюднила голова антикоркомітету ВРУ. https://bit.ly/411yPZc

Про картоплю по 22 грн за кг, коли в магазині — по 9, вже писав (https://bit.ly/3Ii82kk). З нового — цікавим є графік з капустою по 36 грн за кг, коли в магазині — по 13.

Значна різниця між цінами на ринку і в договорах Міноборони є і серед інших продуктів: самі перевірте їх документи — https://bit.ly/3jTIsbO.

Припустимо, що це не корупція, а некомпетентність чи неспроможність. ЗСУ від цього не сильно легше.

Я змушений повторитися. Закупівлі (і не тільки) в Міноборони породять ще багато публічних скандалів і щодо корупції, і щодо некомпетентності.

А в захисників Резнікова хочу запитати наступне: ок, ви не вірите в корупцію (ваше право). А некомпетентність/неспроможність міністра оборони під час війни – для вас це ок?

Ви правда вірите, що рішення про міжнародні поставки зброї залежать від міністра, неспроможного організувати закупку картоплі і капусти? Серйозно?

Нагадаю, що поки єдиний крок, який вирішує питання прозорості цін на продукти для військових – законопроект №8381. https://bit.ly/3XDzI7n

За його розробку варто дякувати антикорупційному комітету ВРУ, а також експертам, серед яких і ЦПК. Але, на жаль, ніяк не Міноборони”,- написав в фейсбук Віталій Шабунін.

Інфографіка голова антикоркомітету ВРУ Анастасії Радіної