Безкоштовні екскурсії в Києві в травні: як записатися

З 10 по 12 травня в Києві проведуть безкоштовні екскурсії містом.

Про це повідомляють організатори – Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму.

Екскурсія “Все починається з Університету”, де можна буде довідатися про те, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка став стартом розбудови нового кварталу Києва, а також почути історію створення парку та ботанічного саду довкола Червоного корпусу.

Дата та час: 10 травня, п’ятниця, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/VHbB1HKQ7eKWnvEt5.

Екскурсія “Київ – серце Європи”, де буде змога ознайомитися з архітектурою Києва та різноманітними об’єктами, які пов’язують наше місто з Європою. Зокрема, з Європейською площею, де розміщувався чи не найкращий у місті готель “Європа”, а також зі спорудами, які збудували європейські архітектори. Крім того, учасники дізнаються більше про такі відомі спортивні об’єкти столиці, як Палац спорту, де проводили пісенний конкурс “Євробачення-2005”, і НСК “Олімпійський”, який приймав фінальні матчі чемпіонату Європи з футболу у 2012 році та фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА у 2018-му.

Дата та час: 11 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/JjZedeqMcZVax87y6.

Екскурсія “Прогулянка старим Києвом” (адаптована для маломобільних груп населення), під час якої можна буде дізнатися про будівництво Володимирського собору, Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Важливо! Поруч із людиною, яка належить до маломобільних груп населення, має бути особа, що її супроводжує.

Дата та час: 11 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/A5sonJU7WstoZACM6.

Екскурсія “Київ – наймальовничіша столиця Європи”, маршрут якої проведе учасників вулицями історичного Голосієва, де неймовірні пейзажі, що поєднують колоритність архітектурних стилів із величезним розмаїттям дерев і рослин, доведуть, що недарма Київ займає високі позиції в рейтингах найбільш озеленених європейських міст.

Дата та час: 12 травня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/wRGuQBJwfrG2AufeA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *