Шахраї по звуку набору визначають код вашої банківської карти

Шахраї по звуку набору визначають код вашої банківської карти. Про таку нову шахрайску схему розказав в фейсбук Сергій Коваленко:

«Нова схема від шахраїв, почув випадково, не поведіться, будьте уважні!

Вам телефонують ,і пропонують придбати вашу б.в. річ (ноутбук , чи кавоварку) з 100% передоплатою, але з оплатою від підприємства, платника ПДВ .

На ваше попередження , що ви можете продати тільки, фізособі , вони погоджуються зробити оплату від фізособи та просять номер вашої банківської карти.

Потім, якщо ви надаєте карту, через пару годин телефонує начебто «представник банку » і каже, що вам прийшли гроші, сума як за оплату вашої речи», але щоб вони зайшли вам на карту, потрібно активувати положення, про можливість зарахування коштів , від фірми, платника ПДВ. Ви маєте підтвердити, що чекаєте, цей платіж, якщо відмовляєтеся, то вони затримують ці кошти , і на місяць блокують ваш рахунок , та рахунок платника.

Далі , якщо ви даєте згоду , вони намагаються, взнати кредітний ліміт вашої карти , та розмір, рахунку.А під час , » активації» , послуги можливості , оплати від юридичних осіб просять , зайти вам в ваше банківське приложеніє, і по звуку, клавіш, зрозуміти, який у вас код карти.

Далі іде відмова, і вони просять, карту любого іншого банку, і обіцяють перекинути гроші туди. А далі просять, інші карти, чи знайомих чи , погрожують заблокувати вашу карту…

І постійно, в цей час, вам наярює на телефон, «добропорядочний» покупець , і прохає , сльозно , не відмовлятися від сдєлки , бо його рахунок заблокують на місяць.

Ваша дія: перша, питайте, ім’я, призвище » працівника фінустанови » ,який вам телефонує ,і одразу телефонуйте в банк ,і називайте номер ,з якого вам телефонували , і призвище працівника ,і просіть підтвердження…

Як ви спитаєте ім’я, та призвище ,» ваш покупець» і «працівник банківської » установи, зникають.

Бажаю, всім бути пильними і не вестися, на нові уловки мошенників.»

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *