В Україні створено Державний реєстр санкцій: доступ має кожен українець

В Україні почав працювати Державний реєстр санкцій, створений з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб’єктів щодо яких застосовано санкції.

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій. У реєстрі – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Ради національної безпеки та оборони України (РНБО), повідомляє ZARAZ.INFO.

“Згідно з рішенням РНБОУ, реєстр – це інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення та надання інформації про всіх суб’єктів щодо яких застосовано санкції.

Джерелами інформації Реєстру є рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також судові рішення про застосування санкцій”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дані в реєстрі оперативно оновлюються, вони відкриті та загальнодоступні. Крім того, на сайті є можливість в електронній формі отримати виписку з інформацією про особу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *