Зеленській нагородив орденом оператора Весько, який обслуговував нардепа з ОПЗЖ Дунаєва і який носив футболку «Вежливые люди»

Веська нагородили за «значні заслуги в зміцненні української державності, мужність і самовідданість, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів та сумлінне виконання професійного обовʼязку».


«Бабель» попросив Веська прокоментувати нагородження, він запропонував звернутися на канал «Рада». 
«Згодом нам зателефонувала його дружина Катерина. Вона підтвердила, що Весько отримав орден. Ось як вона пояснила напис на футболці: «Ми не дуже розбирались, що там було в Криму. Він [Артем] ходив у цій футболці цілий день, поки одна людина не впізнала щось схоже [на сепаратистський логотип]. Ну і ніхто не знав тоді, що ця футболка означає. Багато нервів забрало, було багато розмов з СБУ. Так склалося», — пише «Бабель».

Нагадаємо Артем Весько засвітився у футболці з воеєнторгу «Вежливые люди» під час зйомок сессії Лисичанскьої міської ради коли працював на ТРК «Акцент» афельованї до нардепа від ОПЗЖ Сергія Дунаєва. За скандал з футболкою тоді розповідали як місцеві так і загальнонаціональні ЗМІ.


Директор департаменту масових комунікацій Луганської ОВА Альбіна Кушелева уточнила, що «до травня Весько перебував у Лисичанську і двічі на день робив репортажі для національного телемарафону». Дати Веську нагороду рекомендували збори (правління) колективу Державного комітету телебачення і радіомовлення


Також Спірін опублікував скріншоти коментарів Артема Веська під постами бразильского найманця, який воював за російських терористів на Донбасі Лусваргі.


«Оце пости Артема під відосами лусваргі, помнітє, хто це? Як його витягували з лаври? А памʼятаєте, був такой батальон «пятнашка»? Ага. Так ото туловіщє якому пише камєнт ортьом — це його лєпший кєнт і він на відео лусваргі, з-під Дебальцево», — розповів журналіст.