Кох закликав українську владу зупинити війну “за будь-яку ціну”, інакше країна “вимре”

Колишній російський віце-прем’єр, а нині опозиціонер Альфред Кох (заочно заарештований у РФ, проживає в Німеччині), який засудив вторгнення РФ і підтримував весь цей час Україну, закликав українську владу зупинити війну “за будь-яку ціну”, інакше країна “вимре”, пише Страна.

В інтерв’ю журналісту Євгену Кисельову Кох нагадав, що ще до війни в Україні був один із найнижчих показників народжуваності в Європі.

А після початку війни він упав ще сильніше, крім того мільйони людей поїхали, а “колір нації” гине на фронті.

“Цю війну з погляду України треба негайно зупиняти за будь-яку ціну. Бо якщо так триватиме, то через 40 років цієї країни немає… Це вам скаже будь-який більш-менш кваліфікований демограф”, – сказав Кох.

“Виникає питання: ви хочете звільнити землю. А для кого ви хочете її звільнити? Для сирійських біженців, які приїдуть і будуть на ній жити? Тому що це буде порожнє місце… Ви програєте країну, а це страшніше, ніж програти війну” , – сказав Кох і додав, що “люди важливіші за землю”.

Він закликав Зеленського виконати передвиборчу обіцянку та розпочати переговори “хоч із чортом лисим”, щоб зупинити загибель українців.

На заперечення ведучого, що Путін сам не хоче закінчувати війну, Кох заявив, що такі пропозиції президент РФ висловлював неодноразово: “Праса включиш – там заяви, що Путін хоче переговорів”. “Є єдиний спосіб дізнатися – сісти за стіл переговорів. Ти дізнаєшся, буквально за годину після того, як вони почалися. Запроси журналістів, Саллівана, Шольца. Якщо обдурив – встанеш і підеш”, – заявив Кох.

На ремарку Кисельова про те, що Зеленському можуть влаштувати майдан у разі переговорів, співрозмовник заперечив, що українці не хочуть воювати, і це видно з того, як “звірять” ТЦК.

“Верховна Рада, в якій у Зеленського більшість, п’ять місяців тягла із законом про мобілізацію. Чому? Напевно тому, що український народ не дуже хотів, щоб цей закон був ухвалений”, – сказав Кох. Для України довгу війну він вважає програшною стратегією.

“Якщо ви хочете насолити Путіну актом самоспалення цілого народу – ну, окей”, – додав Кох.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *