Кремінськи чиновники звітують скільки і де роздали гуманітарки. Коли Луганська ОДА систематизує таку звітність?

Понад 1600 продуктових наборів одержали протягом тижня внутрішньо переміщені особи Луганщини в гуманітарних хабах Кремінської громади. Про це повідомляє у фейсбук 25 червня 2023р. Кремінська МВА.

(Фото/скріншот ілюстрації з сторінки у фейсбук Кремінської міської ради).

Працівники Рівненського координаційного центру підтримки ВПО видавали продукти та сформували 1227 харчових наборів, які потім були відвантажені на інші гуманітарні осередки Кремінської МВА. Також на хабі пройшли консультування лікаря, фахівця центру зайнятості, юриста. Цього тижня гумхаб переїхав і тепер знаходиться за адресою: м. Рівне, вул.Кавказська, 9-А.

У Києві було видано 699 наборів, а ще одяг б/у, іграшки з Європи, підгузки, суха дитяча суміш. Людей консультували юрист і соціальний працівник БФ «Право на захист», фахівець центру зайнятості, ГО «Кремінська бізнес-асоціація», традиційно працювала театральна студія для дітей.

У Дніпрі, окрім продуктів, видавали одяг, підгузки, пелюшки одноразові, вологі серветки. Прийом громадян здійснили юрист, фахівець центру зайнятості, медики. Для дітей були проведені творчий майстер-клас та веселий захід із відкриття бібліотечного пункту.

У Луцьку видавалися продукти від держави, чай і кава від волонтерських організацій, одяг, підгузки. Переселенців консультував терапевт.

Продуктові набори, пудинг напівфабрикат, одяг і підгузки видали й в Андрушівці. Прийом громадян на цьому хабі провів лікар.

На гуманітарних центрах та в телефонному режимі спеціалісти Кремінської міської військової адміністрації щодня надають консультації внутрішньо переміщеним особам з питань компенсації за пошкоджене та зруйноване майно.

☎️ Телефон хабу в Рівному: 0958209742.

☎️ м.Київ: 0937687466, 0991852038, 0968996124.

☎️ м.Дніпро: 0664839248.

☎️ м.Луцьк: 0505764270.

☎️ м.Андрушівка: 0663428365.

Коментар редакції ZARAZ.INFO: Для прозорості розподілу гуманітарної допомоги і зняття незрозумілих питаннь від суспільства і ЗМІ, чиновникам треба звітувати систематично: наприклад звітувати щотижня/щомісяця, що і від кого отримали, що, коли і де роздали, плани на черговий звітній період, контактні данні та інше. Луганська обласна державна адміністрація (ОВА) могла би систематузувати і контролювати цю звітність для всіх війскових адміністрацій у затвердженній публічній формі звітності своїм розпорядженням, але поки її очільник Артем Лисогор пішов шляхом «самопіару по-гайдайські» з функціями прес-секретаря забуваючи про певні посадові обов’язки КЕРІВНИКА по управлінню і контролю підлеглою вертикаллю влади.

.