Опитування: що кажуть про начальника Попаснянської МВА Ханатова і скандали в освіті вчителі, батькі, директори ліцеїв. Чи готові вони захищати свої права і добитися покарання чиновників за незаконне розпорядження №30? (Відео)

Після звернення вчителів до редакції ZARAZ.INFO з проханням висвітлити резонасне Розпорядження №30 від 18.05.2023 начальника Попаснянської міської війскової адміністрації Миколи Ханатова  «Про призупинення навчального процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Попаснянської міської територіальної громади на час дії воєного стану» і колективну скаргу вчителів на дії чиновників і серії публікацій ( 1) Вчителі-переселенці з Попасної стосовно намагання Ханатова призупинути навчальний процес і залишити освітян без заробітку колективно звернулись до можновладців ; 2) Діти флешмобом, а батьки колективним зверненням виступили проти закриття Попаснянського ліцею №24 чиновниками «Ханатовим, Лагутіною і К?»; 3) Ханатов і вчителі Попасної обмініються колективними зверненнями, відповідями і спростуваннями. А профспілки і правозахисники мовчать? ; 4) Якщо ворог не добив- стосовно біженців з Попасної морально довершити справу намагається «Ханатов і К» ) редакція в телефонному режимі вибірково опитала 10-ть вчителів, 3-х батків і 2-х директорів ліцеїв №24, №25 по наступним питанням:

Питання №1

Як ви оцінюєте законність або незаконність Розпорядження №30 начальника Попаснянської МВА Ханатова “Про призупинення роботи ліцеїв і трудових відносин з вчителями”?

Питання №2

Як ви вважаєте чи публікації редакції ЗАРАЗ.ІНФО (на які витрачено дуже багато часу) допомогли в розголосі цієї проблеми і в тому, що чиновники Папаснянської МВА Ханатов і компанія «дали задню» і видали розпорядження №41 про призупинення розпорядження №30 ?

Питання №3

Чи вважаєте що ваша проблема, що ми тут обговорюємо вирішена і вас в подальшому не будуть смикати “припиненням трудових відносин” і видавати в подальшому противозаконні розпорядження і поплюжити вашу честь і гідність?

Питання № 4

Чи вважаєте ви що причетні чиновники які видали незаконне розпорядження повинні бути покарані?

Питання № 5

Що ви готові зробити щоб покарати чиновників готувавших і підписавших Розпорядження №30? Написати колективну скаргу до різних органів, звернутись до суду, звернутись з особистими скаргами на дії чиновників?

Питання №6

Як ви оцінюєте роботу редакції ЗАРАЗ.ІНФО? Чи не вважаєти її жовтою пресою? Що б хотіли побажати?

В телефонному опитуванні прийняли участь:

вчителі— Ніна Нікітіна (ліцей №25), Оксана Бунга (№25), Олександр Качурін (№25), Вікторія Качуріна (№25), Тетяна Лазарева (№25), Олександр Ткаченко (№24), Олена Ємельяненко (№24), Катерина Богданова (№24), Марина Новікова (№25), Сергій Шетілов (№24);

батьки учнів/учениць- Ольга Зиміна, Андрій Майоров, Алла Жуланова;

директори ліцеїв- Анатолій Гупал- директор КУ «Попаснянський ліцей № 25» Попаснянської міської територіальної громади Луганської області і Наталія Ксенофонтова — директорка КУ «Попаснянський ліцей № 24» Попаснянської міської тергромади Луганської області.

Опитування і відповіді дивіться/слухайте нижче в відео.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ Що кажуть про Ханатова і скандали в освіті вчителі, батькі, директори ліцеїв №24 , 25 м. Попасної

Редакція готова надати інформаційну площадку для коментарів і окремої думки/позиції чиновників Попаснянської міської війскової адміністрації.

Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО «Інститут масової інформації» у рамках проєкту міжнародної організації «Internews Network»

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *