Понад 140 тисяч українських компаній – потенційні шахраї

В Україні на адресах масової реєстрації зареєстровано понад 140 тис. компаній. Тобто на таких адресах, де зареєстровано понад 50 бізнесів. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними “Опендатабот”, передає “Економічна правда”.

Понад 140 тис. компаній зареєстровано за адресами масової реєстрації в Україні. Такими адресами “Опендатабот” визначає місця, де зареєстровано понад 50 різних підприємств. Перевірка адреси масової реєстрації допоможе уникнути шахрайства та потенційно ненадійних бізнесменів“, – йдеться у повідомленні.

Найбільше компаній за такими адресами зафіксовано у Києві — понад 101 тис., або 71,8% загальної кількості. У трійцю потрапили також Харківська та Одеська області – понад 8 тис. (6,3%) та 5 тис. (4,1%) відповідно.

Ті самі регіони лідирують і за кількістю адрес. У Києві компанії масово реєструються за 815 адресами (63,4%), на Харківщині та Одещині – 105 (8,2%) та 65 (5,1%) відповідно.

Найбільше компаній на одному місці зареєстровано у столиці: на вулиці Мельникова, 12. Це юридична адреса 2363 компаній, з яких 1978 активних і 385 неактивних.

Реєстрацію місцезнаходження компанії за адресами масової реєстрації можна віднести до її негативних характеристик при плануванні співпраці з такою компанією, вважає адвокат, арбітражний керуючий, фахівець із банкрутства Денис Ліхопек.

“У своїй практиці я стикався з одиничним явищем, що місцезнаходженням компанії-банкрута виявляються саме місця масової реєстрації. Зокрема, така перереєстрація найчастіше відбувається за ініціативою керівників та власників бізнесів, які намагаються уникнути фінансової відповідальності напередодні відкриття справ про банкрутства. Іноді таке розвиток подій може плануватися навіть із початку діяльності такої компанії”, – каже Ліхопек.

crime-ua.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *