Про скорочення виплат переселенцям-“складна ситуація в Україні” відповів заступник Міністра фінансів Р. Єрмоличев під час ІНЦИДЕНТУ на засіданні ТСК по захисту ВПО, але сам купив новий авто і отримував зарплату понад 116 тис на місяць

Заступник Міністра фінансів України Роман Володимирович Єрмоличев перебуваючи в місті Київ на минулому тижні не з’явився по запрошенню на засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту ВПО, яке проходило в місті Київі. Замість особистої участі чиновник приєднався до засідання комісії в режимі онлайн-відеоконференції і коли йому почали задавати народні депутати незручні гострі питання стосовно скорочення в бюджеті виплат для переселенців Роман Єрмоличев сказав, що він погано чує (можливо із-за технічних причин).

Присутніх на засіданні комісії народних депутатів обурило, що представник Міністра фінансів України не з’явився на захід особисто у той час, коли сам перебував в місті Києві де засідала комісія (дивіться відео).

Чому ви не з’явились на засідання комісії? Ми з вами говороимо по онлайну, чому ви тут не з нами? Тринадцять народних депутатів сидять і чекають на вас“, – спитав член комісії, народний депутат Максим Ткаченко.

Єрмоличев відповів: “По перше, це що якийсь виклик на допит, чи шо?

Один з народних депутатів (більше по голосу ймовірно Олександр Юрченко) на таку поведінку чиновника з міністерства фінансів проголосив: “Це ганьба якась”.

Я голосував за міністра фінансів, це його заступник. Навіщо ми тоді даємо змогу таким під’єднуватись. Я ще розумію коли людина знаходиться десь в Донецькій чи іншій області“,- сказав Максим Ткаченко. У підсумку народні депутати прийшли висновку, або ми заставляємо поважати засідання нашої комісії, або навіщо тоді збиратися.

Інцендент стався після того, як Голова ТСК Павло Фролов спитав заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева: “Дивіться, якщо йти по січень-лютий нам не вистачає 12 мільярдів грн, тобто треба було так продумати державну політику, щоб знімати по мільярду в місяць, а ми зняли в березні 4,2 млрд. Тобто, якщо такими темпами то в нас є підозра, конечно не приведи Боже, як то кажуть, що ви ще хочете забрати з внутрішніх переселенців. Романе Володимировичу – ми цього не допустимо, передайте міністру, ЩО ТАКІ ЗАКОНОПРОЕКТИ НЕ ПРОЙДУТЬ, ТАКЕ МОЖЕ БУТИ РЕАЛІЗОВАНО. КОЛИ МІНФІН І ДЕПУТАТИ ПЕРЕЙДУТЬ НА МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ. Давайте не будемо, ці 57,6 які і так на пів мільярда доларів (20 млрд грн- ред.) меньше, ще скорочувати. Может прокоментувати, чи є у вас плани по скороченню на виплати ВПО?

Голова ТСК Фролов, ще і ще раз натякав, що скорочення в бюджеті витрат не переселенців вони допустять тільки після скорочення витрат на зарплати чиновникам і депутатам.

Далі зв’язок прервався. А потім заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев сказав: “Шановні колеги із Верховної Ради, ми живемо не в якихось рожевих окулярах, ви бачите ситуацію, складна дуже економічна ситуація в Україні. Складна. Коштів навіть на оборону на сьогодні не має. Тому я не хочу говорити ні чого публічно в данному випадку…” Детальніше двіться відео.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ Інцидент с заступником Міністра фінансів Р. Єрмоличевим під час засідання ТСК по захисту прав ВПО

Звернемо увагу суспільства, заступник Міністра фінансів України Роман Володимирович Єрмоличев коли “дуже складана економічна ситуація в Українізадекаларував в 2023 році заробітну плату отриману в Мінфіні в сумі 1398042 грн за рік, або в середньому 116503 грн на місяць, що більше ніж у більшості війскових, а також отримав страхові виплати у сумі 205036 грн. В 2022 році чиновник Єрмоличев задекларував заробітну плату отриману в Мінфіні в сумі 1416702 грн за рік, або в середньому 118058 грн на місяць і під роспал війни придбав 07.10.2022 року новий автомобіль за 1 млн грн VOLKSWAGEN ID.4 2022 року випуску, маючи не зовсім старий автомобіль 2018 року випуску NISSAN QASHQA.

Читайте по темі “Лисичанська МВА” затронутою у відео: Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею «Дружби» наражають їх на небезпеку (Відео)

Програма «Тимчасова оселя» на 2022-2023 роки Лисичанської МВА виявилася дулею за 35 млн грн для переселенців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *