Ринок міжнародних автоперевезень в Україні може зупинитися через мобілізацію – Асоціація перевізників

Ринок міжнародних автоперевезень в Україні загрожує зупинитися, оскільки броню від мобілізації мають десь менше 5% водіїв міжнародних рейсів. Про це повідомив віце-президент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

За словами Баліна, через недосконалі норми бронювання, а також у зв’язку з набранням чинності з 18 травня закону про мобілізацію, ринок міжнародних автоперевезень може виявитися на межі зупинки.

Він пояснив, що водії відмовляються виходити в рейси, бо бояться, що їх зупинять на пунктах пропуску, а такі випадки вже є, або, перетинаючи кордон, кидають транспортні засоби, вантаж і не повертаються до України.

“Ми вважаємо, це незабаром може призвести до певного колапсу не лише транспортної галузі в Україні, а й економіки в цілому,- додав Балін.- До нас надходить інформація, що нібито прикордонники на пунктах пропуску вже попереджають водіїв, що з 18 травня без позначки в облікових документах вони їх не випускатимуть за кордон. На сьогоднішній день таких вказівок немає, але ми всі розуміємо, що з 18 травня у прикордонників з’явиться право вимагати ці документи у будь-якої людини».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *