Де «Прозорість і підзвітність»? Інформацію про закупівлі на сайті Луганської ОДА розмістили тільки 1 департамент і 9 МВА, а розділ про «Комунальні підприємства» взагалі не створений!

На прикінці листопада щось дивне нарешті почало відбуватись в кабінетах Луганської обласної державної адміністрації. Чи то під впливом суспільства і журналістів ( у т.ч. ZARAZ.INFO), чи з власної ініціативи «прозріння» на запити суспільства не розповідати байки «про все і ні про що конкретно виконанне для мешканців Луганщини згідно посадових обов’язків«, так на розширеному засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» Луганської ОДА розглянули питання інформування громадськості про державні закупівлі, які провадяться обласною, місцевими військовими адміністраціями та комунальними підприємствами Луганської області.

На сайті ЛОДА створений розділ «Прозорість і підзвітність» https://loga.gov.ua/…/dep_uvp/prozorist_ta_pidzvitnist, на якому станом на 4 грудня виклали інформаці тільки один департамент з 22-х підрозділів Луганської ОДА і 9-ть МВА із 30-ти міських війскових адміністрацій Луганської області (до речі нарешті, на сайті ЛОДа з’явився певний перелік наявних ВСІХ міських віскових адміністрацій! І це майже після двох років як вони створені!- ред.).

І тут виникає питання, що інші департменти ЛОДА, місцеві війскові амдіністрації і комунальні підприємства «забили»(не виконують( на розпорядження А. Лисогора, або не здійснюють і не здіснювали закупівель? Наприклад Лисичанська МВА і її структурні підрозділи разом з комунальними підприємствами здійснили(ють) безліч закуппівель, наведомо два приклади: Дискримінаційні обмеження «по статусу платника податку» виставила на аукціоні УЖКГ Лисичанської МВЦА при закупівлі шин на 2 млн грн. АМКУ буде розглядати скаргу підприємця з Вінничини, який запропонував найнижчу ціну або Програма «Тимчасова оселя» на 2022-2023 роки Лисичанської МВА виявилася дулею за 35 млн грн для переселенців. Чи чиновникам Лисичанської МВА на чолі з В.Шибіко якось соромно і не зручно звітувати за такі закупівлі?

Директор Департаменту масових комунікацій Альбіна Кушелева, яка була присутня на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» якось теж «не шустро» (вислів президента Зеленського при призначенні С. Гайдая- ред.) не розмістила інформацію про закупівлю очолюваним нею департаментом і як головна відповідальна за наповнювання сайту ЛОДА не здіснила певних кроків по «прозорості і відкритості».

Які структурні піддрозділи Луганської облдержадмістрації і міські війскові адмінстрації Луганської області розмістили інформацію про закупівлі, вартість яких перевищує 200 тис. гривень (і що саме дивіться по посиланню): Департамент соціального захисту населення ,

Рубіжанська МВА , Гірська МВА , Красноріченська селищна ВА , Старобільска района ВА ,

Новопсковська селищна ВА , Марківська селищна ВА , Міловська селищна ВА ,

Щастинська МВА , Троїцька сільска ВА.

Відео ютуб-каналу ЗАРАЗ.ІНФО: Де «Прозорість і підзвітність» на сайті Луганської обладмінстрації? Хто прозвітував із МВА та інших?

Довідково нагадаємо, що сказано в повідомленні робочої групи «Прозорість і підзвітність» ЛОДА:

«За дорученням начальника Луганської ОВА Артема Лисогора посилено контроль за цільовим використанням бюджетних коштів.

Для забезпечення прозорості цього процесу на офіційному сайті облдержадміністрації створений розділ «Прозорість і підзвітність» https://loga.gov.ua/…/dep_uvp/prozorist_ta_pidzvitnist, в якому громади будуть розміщувати інформацію про закупівлі, вартість яких перевищує 200 тис. гривень.

Очільник Луганщини доручив керівникам територій на постійній основі звітувати перед громадськістю щодо зафіксованих фактів порушення законодавства, запобігання проявам корупції під час проведення торгів, перевірок бюджетних видатків та організації зворотного зв’язку з зазначених питань.

До цієї роботи також мають бути залучені правоохоронці та фахівці антикорупційних структур».

Підписуйтесь на сторінку «ZARAZ.INFO» у Facebook , Ютуб і Телеграм, щоб нічого не пропустити.

***

DONATE

Підтримайте незалежну журналістську діяльність і розслідування редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *